• Maksimum Kasko Sigortası'nda otomobilinizin hasarından Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.

  • Sizi yağmurdan, soğuktan, dışarıdaki tehlikelerden koruyan evinizin de korunmaya ihtiyacı olduğunu hiç düşündünüz mü?

  • Sağlığınız ve Bütçeniz Koruma Altında

                                                                                                  

Hakkımızda

1994 yılında sigorta acenteligimize OYAK(AXA)sigorta ile başladık.
ilerleyen yıllar içerisinde sigortalılarımıza daha iyi hizmet verebilmek İÇİN; (AXA-ANADOLU-ALLİANZ-HDİ-GÜNEŞ-MAPFRE-TÜRK NİPPON)  sigorta firmalarıyla da çalışmaya başladık.

Herzaman müşteri memnuniyeti odaklı en iyi çözümler üretebilen hasar anında müşterilerimizin yanında olmayı hedefledik.
Müşterilerimizi tanımak ve risklerini sıfırlandırmak karlı müşterilerimize daha iyi koşullarda teminatlar sunmak,kaliteli farklı çözümler amaçlayarak profosyonel ekibimizle,

 
 

DAİMA REFERANS olarak gösterilebilmek,
SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI hızlı hizmet anlayışı,
YARATICI VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜME odaklı olmak,
ÇEVREYE DUYARLI SOSYAL  SORUMLULUKLARIN bilincinde etkin olmak,
KURALLARA VE YASALARA saygılı,
HER ZAMAN EN İYİ OLMAK...
 

 

KONUT SİGORTALARI

İster kiracı ister ev sahibi olalım hepimiz yaşadığımız yer i/evimizi risklere karşı güvence altına almak isteriz. Evinizi birçok riske karşı koruyacak olan dayanak ise Sigorta’dır. Evinizi tüm risklere karşı güvence altına aldığınızda, poliçenizin teminatları kapsamında zararınız karşılanacaktır. Evinizde oluşacak hasarlar sonucunda yatırımlarınızı kaybetmemek için mutlaka konut sigortanızı yaptırmalısınız. 

İŞYERİ SİGORTALARI

İşyeri Paket Sigortası ile işyeri binanızı, muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket olarak biraraya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesi altına alabilirsiniz. Otomatik teminatlara ilave olarak, aşağıda listelenen ek teminatlardan dilediğinizi seçerek kapsamı genişletebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun alternatifi yaratabilirsiniz.

SORUMLULUK

Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk sigortaları, sigorta süresi içinde meydana gelen bir olay sonucunda; Üçüncü kişilerin ölmesi, yaralanması ya da sağlığının bozulması, üçüncü kişilere ait mallarda parasal zarar meydana gelmesi nedenleriyle, üçüncü kişiler tarafından ileri sürülecek zarar ve kayıp taleplere karşı sigortalıyı korur.