• Maksimum Kasko Sigortası'nda otomobilinizin hasarından Eskime Payı düşmüyoruz. 10 yaşa kadar olan otomobiliniz için Kıymet Tenzili yapmıyor ve hasarınızı tam olarak ödüyoruz.

  • Sizi yağmurdan, soğuktan, dışarıdaki tehlikelerden koruyan evinizin de korunmaya ihtiyacı olduğunu hiç düşündünüz mü?

  • Sağlığınız ve Bütçeniz Koruma Altında

                                                                                                  

Geleceğiniz

1-Fon Esaslı Tek Primli Sigorta

Fon Esaslı Tek Primli Sigorta Nedir ?

Bir defada ödeyeceğiniz primle, seçeceğiniz süre sonunda birikimlerinizi toplu olarak alabileceğiniz bir AXA SİGORTA ürünüdür.
Bu sigorta, yapacağınız tasarrufları en iyi yatırımlarla değerlendirerek size en yüksek getiriyi sağlayacaktır.

 

2-Yarınlarım Birikimli Hayat Sigortası

AXA SİGORTA, sektördeki uluslararası tecrübesi, AXA'nın fon yönetimindeki dünya liderliği ve tecrübesi ile fonları en akılcı, en verimli yollarla değerlendirerek yüksek getiri sağlamaktadır.

AXA SİGORTA, geleceğinizi güvence altına almak için sizlere Yarınlarım Birikimli Hayat Sigortası'nı sunuyor Hayat sigortaları, uzun vadeli ürünler olduğu için güvenilir bir şirketin seçimi büyük önem taşımaktadır.
KALDER tarafından yapılan Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi araştırmasının sonuçlarına göre müşterilerin en çok güvendiği ve memnun olduğu sigorta şirketi olan AXA SİGORTA (*), Türk tüketicisinden aldığı güvenle geleceğiniz için çalışan ve zor anlarınızda her zaman yanınızda olan, kısacası içinizi rahatlatan bir kurumdur.

KONUT SİGORTALARI

İster kiracı ister ev sahibi olalım hepimiz yaşadığımız yer i/evimizi risklere karşı güvence altına almak isteriz. Evinizi birçok riske karşı koruyacak olan dayanak ise Sigorta’dır. Evinizi tüm risklere karşı güvence altına aldığınızda, poliçenizin teminatları kapsamında zararınız karşılanacaktır. Evinizde oluşacak hasarlar sonucunda yatırımlarınızı kaybetmemek için mutlaka konut sigortanızı yaptırmalısınız. 

İŞYERİ SİGORTALARI

İşyeri Paket Sigortası ile işyeri binanızı, muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket olarak biraraya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesi altına alabilirsiniz. Otomatik teminatlara ilave olarak, aşağıda listelenen ek teminatlardan dilediğinizi seçerek kapsamı genişletebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun alternatifi yaratabilirsiniz.

SORUMLULUK

Üçüncü Kişilere Karşı Sorumluluk sigortaları, sigorta süresi içinde meydana gelen bir olay sonucunda; Üçüncü kişilerin ölmesi, yaralanması ya da sağlığının bozulması, üçüncü kişilere ait mallarda parasal zarar meydana gelmesi nedenleriyle, üçüncü kişiler tarafından ileri sürülecek zarar ve kayıp taleplere karşı sigortalıyı korur.

Error Unknown

Unknown - Unknown . That’s an error.

Internal error. That’s all we know.